+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Serwis Atlas Copco

Naprawa i konserwacja urządzeń sprężonego powietrza to zadanie wymagające nie tylko szerokiej wiedzy i odpowiedniego doświadczenia, lecz również dostępu do specjalistycznych narzędzi. Jakość zrealizowanych usług może mieć niebagatelny wpływ na późniejszą wydajność kompresorów oraz ich żywotność, co z kolei prędzej czy później przełoży się również na rentowność prowadzonej przez Państwa działalności. Lepiej więc postawić na fachowców prowadzących profesjonalny serwis sprężarek Atlas Copco, zwłaszcza jeżeli zależy Państwu na uzyskaniu jak najszybszej pomocy technicznej. Dla naszych Klientów jesteśmy bowiem dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, więc w razie jakichkolwiek nagłych awarii warto mieć zapisany nasz numer.


Mobilny serwis Atlas Copco z kompleksowym zakresem usług


W branży działamy już od wielu lat i w tym czasie krok po kroku rozbudowywaliśmy naszą działalność. Dzisiaj jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom pełną obsługę serwisową kompresorów Atlas Copco, a także ich urządzeń, w tym również wolnostojących osuszaczy adsorpcyjnych i chłodniczych.


Krótkie terminy realizacji to również zasługa naszego magazynu części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, który nieustannie uzupełniamy o nowe produkty. Dzięki temu, w przeciwieństwie do konkurencyjnych firm z naszej branży, Klienci AirComp nie muszą czekać na dostawę elementów umożliwiających przywrócenie kompresorów do pełnej sprawności. W zdecydowanej większości przypadków jesteśmy wymienić uszkodzone części, np. pasy czy sterowniki na nowe praktycznie od ręki, bo po prostu mamy je u siebie na stanie.


Profesjonalny serwis sprężarek marki Atlas Copco z nastawieniem na długoletnią współpracę


Prowadzony przez nas serwis kompresorów Atlas Copco to miejsce, w którym mogą Państwo uzyskać poradę w kwestii użytkowania urządzeń techniki sprężonego powietrza, rozwiązań pozwalających zwiększyć wydajność całej instalacji oraz wsparcie we wszelkich kwestiach technicznych związanych choćby z budową sprężarkowni.


W odróżnieniu od innych przedsiębiorstw, AirComp nie oferuje tylko doraźnej pomocy przy awariach, lecz stawia na długotrwałą współpracę ze swoimi Klientami. Opracowujemy dla nich harmonogramy czynności konserwacyjnych, informujemy o ewentualnych usterkach mogących wystąpić z uwagi na niewłaściwą eksploatację urządzeń, a w razie pojawienia się problemów błyskawicznie wysyłamy na miejsce dobrze wyposażoną ekipę.


Specjalistyczne pomiary i diagnostyka oraz kompetentna ocena stanu technicznego sprężarek Atlas Copco


O wysokiej jakości świadczonych przez nas usług świadczy fakt, że udzielamy gwarancji zarówno na wymienione części, jak i na wszelkie czynności naprawcze bądź związane z remontami lub modernizacją kompresorów. Jesteśmy zdania, że tylko odpowiedzialna i rzetelna praca wykonywana bez uchybień na przestrzeni lat jest w stanie zapewnić nam zaufanie przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu - dlatego nie obiecujemy gruszek na wierzbie, tylko mówimy wprost, czy serwisowanie starszego kompresora będzie nadal opłacalne, czy lepiej wymienić go na nowszy model.


Nasz serwis sprężarek Atlas Copco podejmuje się między innymi remontów silników elektrycznych, przeprowadza przeglądy i remonty różnego rodzaju osuszaczy, instaluje sterowniki i inne urządzenia pomagające w zarządzaniu pracą kompresorów, wymienia absorbent oraz pomaga zoptymalizować pracę całej instalacji sprężonego powietrza. Specjalizujemy się też w regeneracji bloków sprężających, a także dostarczamy wysokiej klasy urządzenia zastępcze na czas realizacji napraw. Wystarczy się z nami skontaktować, na pewno będziemy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie!


Inne serwisy odmawiają naprawy kompresorów Atlas Copco poprzednich generacji? Zapraszamy do nas!


Stosunkowo często spotkamy się z sytuacją, że producenci i inne firmy odmawiają serwisowania starszych urządzeń lub znacznie zawyżają koszty ich remontu. Nasz serwis sprężarek Atlas Copco i innych marek podchodzi natomiast do każdego Klienta indywidualnie. Może się okazać, że Państwa kompresor wymaga jedynie drobnych napraw i będzie go można z powodzeniem użytkować jeszcze przez kilka lat – polecamy sprawdzić to u nas.


Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego serwisu Atlas Copco!