+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Filtry do sprężarek i materiały eksploatacyjne

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo bardzo bogaty wybór części zamiennych i różnego rodzaju osprzętu do kompresorów. Posiadamy także filtry do sprężarek charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi, a także wysokiej klasy materiały eksploatacyjne przeznaczone do oferowanych przez nas modeli tych urządzeń.


Dysponujemy zarówno filtrami powietrza, jak i oleju, które pozyskujemy wyłącznie od renomowanych producentów gwarantujących długą żywotność swoich wyrobów. Oferowane przez nas artykuły można wykorzystać w kompresorach tłokowych, śrubowych i bezolejowych.


Można u nas również nabyć wydajne separatory oleju i inny funkcjonalny osprzęt, w tym także zestawy naprawcze do wszystkich marek sprężarek śrubowych, tłokowych i bezolejowych. Bez wyjątku!


Szeroka gama materiałów eksploatacyjnych


Oferujemy bardzo różnorodne wkłady, oleje, środki smarne, maty, panele i inne produkty charakteryzujące się bardzo wysoką wydajnością, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Nie warto inwestować w półśrodki – postaw na profesjonalnego dostawcę!