+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Serwis sprężarek Mark

Eksploatacja nowoczesnych sprężarek powietrza to kluczowy obszar funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, a każdy, nawet stosunkowo krótki przestój w działaniu tego typu urządzeń, może przyczynić się do powstania bardzo znaczących strat finansowych. Zapewnienie kontynuacji dostaw sprężonego powietrza niezbędnego do zasilania narzędzi pneumatycznych staje się w tej sytuacji kwestią absolutnie priorytetową. Liderzy w swoich branżach doskonale wiedzą, że aby utrzymać kompresory w doskonałej kondycji i ograniczyć ryzyko wystąpienia poważnych awarii do minimum, trzeba postawić na fachowców - znajdą ich Państwo w naszym serwisie Mark, Atlas Copco, Boge, Kaeser, Alup oraz urządzeń wielu innych marek.

Przystępny cenowo serwis sprężarek Mark wychodzący naprzeciw potrzebom Klientów

Z uwagi na fakt, że remontami, modernizacją, przeglądami oraz konserwacją kompresorów zajmujemy się już od wielu lat i bardzo dobrze poznaliśmy w tym czasie potrzeby przedsiębiorstw opierających swoją działalność na wykorzystaniu techniki sprężonego powietrza, jesteśmy w stanie zaproponować niezwykle szeroki zakres usług. Przede wszystkim muszą Państwo wiedzieć, że działamy w systemie 24/7 i dojeżdżamy do Klientów na terenie całego kraju – po otrzymaniu zgłoszenia awaryjnego błyskawicznie wysyłamy ekipę doświadczonych mechaników bezpośrednio na miejsce.

Nasz mobilny serwis Mark to również miejsce, gdzie mogą Państwo skorzystać z profesjonalnego doradztwa przy zakupie urządzeń oraz wdrażaniu całych systemów sprężonego powietrza w Państwa firmie. Jeżeli zdecydują się Państwo nawiązać z nami współpracę, przygotujemy indywidualny harmonogram czynności konserwacyjnych, przeprowadzimy dokładny audyt sieci umożliwiający poprawienie jej wydajności, a w razie wystąpienia awarii niemożliwej do usunięcia od ręki, podstawimy wysokiej klasy kompresory zastępcze.

Nowoczesny serwis Mark z własnym magazynem części i gwarancją skuteczności przeprowadzonych napraw

Poszczególne komponenty kompresorów ulegają stopniowemu zużyciu i po pewnym czasie wymagają wymiany. Sprowadzenie oryginalnych części bezpośrednio od producenta może być jednak nieco czasochłonne, zwłaszcza w sytuacjach, gdy liczy się każda godzina, ponieważ awaria uniemożliwia pracę na linii produkcyjnej. Korzystając z oferty naszego serwisu Mark, nie trzeba się jednak martwić wolno spływającymi dostawami osprzętu, części zamiennych i kitów serwisowych – dysponujemy bowiem własnym, nieustannie uzupełnianym magazynem. Gdy inni czekają jeszcze na otrzymanie niezbędnych do przeprowadzenia naprawy podzespołów, my już dawno jesteśmy na miejscu i działamy!

Swoją działalność opieramy przy tym na obopólnym zaufaniu i długotrwałych relacjach, dlatego właśnie wszystkim Klientom korzystającym z naszego serwisu Mark zapewniamy gwarancje na wszystkie zakupione części i zrealizowane usługi.

Specjalistyczny serwis kompresorów Mark, osuszaczy oraz chłodnic

Zapewniamy pełną obsługę serwisową urządzeń Mark – zajmujemy się regeneracją bloków sprężających, przeprowadzamy wszelkie naprawy główne, niezależnie od stopnia ich skomplikowania, a także podejmujemy się szczegółowych pomiarów instalacji oraz późniejszej optymalizacji jej działania. Jakość naszych usług jest przy tym bardzo wysoka, na poziomie autoryzowanych punktów poszczególnych producentów techniki sprężonego powietrza, na naszą korzyść przemawiają natomiast zdecydowanie niższe ceny.

Oprócz napraw i konserwacji samych kompresorów, można zlecić nam też przywrócenie osuszaczy i chłodnic do pełnej sprawności. W trakcie realizacji wszystkich czynności kierujemy się rzetelnością inżynierską i zapewniamy kompetentne doradztwo, można się z nami skonsultować np. w razie wątpliwości, czy korzystniejsza finansowo będzie naprawa starszego już modelu sprężarki, czy jednak zakup nowego urządzenia.

Tam, gdzie inni nie dają już rady, wchodzimy do akcji my!

Właściciele urządzeń starszych generacji doskonale wiedzą, jak trudno znaleźć jest serwis Mark, Alup, Airpress itp., który podejmie się naprawy nie najmłodszego już sprzętu. W takich sytuacjach najlepiej zadzwonić do nas – przyjrzymy się urządzeniu, wykonamy pomiary i przedstawimy Państwu szczegółową ekspertyzę wraz z wyceną wymaganych prac.

Zapraszamy do postawienia na renomowany serwis Mark – kompleksowa obsługa w dobrej cenie gwarantowana!