+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Serwis sprężarek Ingersol Rand

Utrzymanie kompresorów w dobrym stanie technicznym to jeden z podstawowych warunków prawidłowego funkcjonowania wielu współczesnych zakładów przemysłowych. Jeżeli technika sprężonego powietrza wykorzystywana jest na szeroką skalę również w Państwa przedsiębiorstwie, współpraca z doświadczonym serwisem np. Ingersoll Rand, jest praktycznie nieodzowna. Dlatego właśnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - opracujemy kompletny harmonogram interwałów konserwacyjnych, doradzimy we wszystkich kwestiach związanych z eksploatacją urządzeń, a w razie niespodziewanej awarii, natychmiast wyślemy na miejsce zespół wyposażony w odpowiedni sprzęt.

Mobilny serwis Ingersoll Rand pracujący w systemie 24/7!

Tym, co wyróżnia naszą firmę spośród konkurencyjnych przedsiębiorstw, jest dostępność o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy przecież świadomi, że wiele zakładów pracuje przez całą dobę, a nawet stosunkowo krótkie przestoje w produkcji mogą przełożyć się na ogromne straty finansowe. Chcąc zapewnić Klientom najwyższy możliwy poziom realizacji usług, podejmujemy się nie tylko wymiany poszczególnych podzespołów sprężarek, lecz również oferujemy kompleksową naprawę całych bloków sprężających, osuszaczy adsorpcyjnych czy separatorów kondensatu.

U nas zawsze uzyskają Państwo fachową pomoc – przeprowadzimy diagnostykę przy użyciu najnowocześniejszych dostępnych na rynku przyrządów, a następnie skutecznie usuniemy usterkę. Na wszystkie zrealizowane usługi i wymienione części udzielamy pisemnej gwarancji!

Serwis sprężarek Ingersoll Rand - doskonałe zaplecze techniczne i bogato wyposażony magazyn części

Koniecznie trzeba również podkreślić, że - w odróżnieniu od wielu serwisów Ingersoll Rand - dysponujemy rozbudowanym magazynem części i materiałów eksploatacyjnych, co umożliwia nam przywrócenie Państwa urządzenia do pełnej sprawności w znacznie krótszym czasie. Zamiast więc czekać nawet kilka dni na dostawę nowych podzespołów czy kitów naprawczych od producenta, lepiej zadzwonić do nas, ponieważ bardzo prawdopodobne, że wszystko, co potrzebne do usunięcia awarii mamy już na stanie.

Natomiast dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu, które staramy się jeszcze sukcesywnie poszerzać o innowacyjny sprzęt pozyskiwany od liderów na rynku, serwis Ingersoll Rand firmy AirComp jest w stanie zapewnić Państwu niezwykle kompleksowy zakres usług - od remontów i regeneracji urządzeń, poprzez montaż instalacji, aż po wykonanie profesjonalnych audytów i pomiarów sieci oraz budowę sprężarkowni.

Obsługa Klienta na najwyższym, światowym poziomie

To wspomniany wyżej, rozbudowany zakres realizowanych świadczeń sprawia, że firmy wykorzystujące technikę sprężonego powietrza stawiają na współpracę właśnie z nami. Prowadzony przez nas serwis kompresorów Ingersoll Rand to bowiem dużo więcej niż sama niedroga i szybka naprawa urządzeń - doskonale wiedzą o tym współpracujące z nami przedsiębiorstwa. Chętnie pomagamy m.in. we wszelkich kwestiach związanych z konserwacją sprężarek i innego sprzętu, odpowiednio wcześniej wykrywamy drobne usterki, zanim jeszcze przerodzą się w trudne do usunięcia awarie i służymy kompetentnym doradztwem przy zakupie nowych lub używanych kompresorów.

Na czas wykonywania czynności serwisowych na sprężarkach Ingersoll Rand jesteśmy w stanie podstawić urządzenia zastępcze o podobnych parametrach. Dzięki temu produkcja w Państwa zakładzie może odbywać się bez jakichkolwiek zakłóceń. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zapewniamy bardzo dobry poziom obsługi Klienta.

Serwis Ingersoll Rand gwarantujący rzetelność inżynierską na każdym etapie realizacji usług

Stawiamy na długoletnią współpracę z każdym z naszych Klientów, zawsze można więc oczekiwać od nas rzetelności inżynierskiej. Doświadczeni pracownicy serwisu Ingersoll Rand ocenią, czy warto dalej inwestować w dotychczas eksploatowane przez Państwa sprężarki, czy lepiej postawić na nowsze rozwiązania umożliwiające optymalizację kosztów produkcji. Jesteśmy również właściwym adresem, jeżeli potrzebują Państwo naprawy modeli starszej generacji, nawet jeżeli remontu nie podjęły się inne serwisy Ingersoll Rand.

W razie dodatkowych pytań związanych z zakresem działalności firmy, pozostajemy do Państwa dyspozycji!