+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Serwis sprężarek Kaeser

Już od ponad 30 lat firma AirComp oferuje swoim Klientom kompleksowe naprawy kompresorów i innych urządzeń z obszaru techniki sprężonego powietrza. Dzięki wielu przeprowadzonym w tym czasie inwestycjom w nowoczesne zaplecze techniczne i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, możemy Państwu obecnie zapewnić usługi najwyższej jakości, w niczym nie ustępując przy tym autoryzowanym punktom serwisowym samych producentów.

Nasz serwis sprężarek Kaeser dostępny jest dla Państwa we wszystkie dni tygodnia, przez całą dobę – wystarczy się z nami skontaktować, a szybko dojedziemy we wskazane miejsce, przeprowadzimy niezbędną diagnostykę i usuniemy awarię, a jeżeli nie będzie to możliwe, dostarczymy odpowiednie urządzenie zastępcze. Warto w tym miejscu podkreślić, że nasza oferta skierowana jest do użytkowników z całej Polski.

Fachowy serwis Kaeser – zakres naszych usług

Zakres realizowanych przez nas usług jest bardzo szeroki i oprócz napraw głównych, obejmuje ponadto regenerację bloków sprężających i chłodnic, wymianę poszczególnych komponentów urządzeń, w tym choćby wkładów filtracyjnych oraz osuszaczy, a także montaż, pomiary przy użyciu specjalistycznych narzędzi czy audyty sieci.

Klienci serwisu kompresorów Kaeser mogą skorzystać również z profesjonalnego doradztwa zarówno przy doborze odpowiednich sprężarek i osprzętu do swojego zakładu, jak i w kwestii późniejszej eksploatacji zakupionych bądź wynajętych u nas urządzeń nowych oraz używanych. Wiemy, jak ważna jest możliwość pracy ciągłej bez przestojów, dlatego ustalamy szczegółowe harmonogramy niezbędnych czynności konserwacyjnych oraz przeglądów, tak aby Państwa sprzęt gwarantował oczekiwaną wydajność w perspektywie długoterminowej.

Gwarancja na naprawy serwisowe sprężarek Kaeser

Jesteśmy przedsiębiorstwem nastawionym przede wszystkim na długą współpracę z Klientami biznesowymi, a tego rodzaju relacje partnerskie zawsze muszą opierać się na obopólnym zaufaniu. Dlatego nasz serwis sprężarek marki Kaeser gwarantuje szczerość inżynierską i odpowiedzialność za wszystkie swoje działania. I nie jest to wcale pusty slogan reklamowy, który często słyszy się w przypadku konkurencyjnych firm!

W przeciwieństwie do nich, my udzielamy bowiem pisemnych gwarancji na prawidłowe funkcjonowanie naprawionych, wyremontowanych lub zmodernizowanych przez nas kompresorów. Zawsze otrzymają też od nas Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat ewentualnych usterek, które mogą wystąpić w razie niewłaściwej eksploatacji urządzeń – powiemy, co zrobić, aby się ich ustrzec i jak zminimalizować ich skutki.

Profesjonalny punkt serwisowy urządzeń Kaeser z dobrze zaopatrzonym magazynem części oryginalnych Dzięki rozbudowanemu magazynowi materiałów eksploatacyjnych i części do sprężarek Kaeser, czas realizacji naszych usług jest z reguły bardzo krótki. W większości sytuacji nie musimy sprowadzać niezbędnych podzespołów, w tym także sterowników, ponieważ mamy je już na stanie. Po zapoznaniu się z potrzebami firmy i dostępną na miejscu infrastrukturą, pomagamy również wyposażyć zakłady w nowoczesne kompresory. Wszystko to w trosce o najwyższy poziom satysfakcji Klienta!

Ze względu na niskie ceny oferowanych przez nas produktów i usług, współpraca z naszym serwisem sprężarek Kaeser to również dobry sposób na optymalizację kosztów Państwa przedsiębiorstwa. W branży jesteśmy znani z tego, że podejmujemy się napraw nawet kompresorów starszych generacji, więc zdarza się, że trafiają do nas urządzenia, których obsługi odmówił producent.

W takich sytuacjach, najpierw przeprowadzamy pełną diagnostykę przekazanego nam sprzętu i dopiero po przeprowadzeniu pomiarów wydajemy opinię, czy warto naprawiać dany model. W wielu przypadkach przywrócenie kompresorów do pełnej sprawności nie wiąże się wcale z wysokimi kosztami – koniecznie warto więc sprawdzić u nas, czy regeneracja jest możliwa.

W razie wszelkich pytań dotyczących serwisu sprężarek Kaeser oraz innych obszarów naszej działalności, zapraszamy Państwa serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Siedziba główna firmy AirComp znajduje się w Lęborku, przy ulicy Polnej 1.