+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

O firmie

UWAGA !

Nastąpiła zmiana adresu siedziby

Nowy adres:

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Historia

 Krótka historia w zarysie bez dat.

        Początki naszej działalności sięgają 30 lat wstecz, kiedy większość przedsiębiorstw należała do Państwa a prywatne zakłady produkcyjne były mniejszością. Wtedy byliśmy jednym z nielicznych punktów w Polsce, świadczących usługi napraw i remontów sprężarek.  

Po latach, wraz z rodzącą się prywatną przedsiębiorczością następował dostęp do nowoczesnych myśli technicznych, a co za tym idzie także do sprężarek tzw. wirowych lub śrubowych. Pojawiały się pierwsze tego typu maszyny, wówczas drogie w zakupie, więc potrzeba ich serwisowania stała się koniecznością. Nam bardzo to odpowiadało, bo sami byliśmy chłonni nowości, a perspektywa rozbudowy naszej firmy otwierała się wraz z napływem zgłoszeń. 

To był pościg za wiedzą i nowymi technologiami. Pierwsze doświadczenia serwisowe i naprawy, wyjazdy za granicę do producentów urządzeń, konieczność szkolenia naszych mechaników.  

Pojawiły się elektroniczne sterowniki, a więc dalszy rozwój wiedzy. Wszędzie były hasła: „innowacyjne”, z którymi musieliśmy się zmierzyć. Z czasem sami zaczęliśmy sprzedawać sprężarki śrubowe nabywane od kilku producentów.

Pojawiły się nasze realizacje w wyposażaniu zakładów w sprężone powietrze: sprężarki - osuszacze – zbiorniki – instalacje. Tak zaczynaliśmy...

 

 

 Dzięki elastyczności zarządzania i otwartości właścicieli Air Comp stworzyliśmy solidną i rozwijającą się firmę, która wyspecjalizowała się w remontach i serwisie urządzeń do produkcji sprężonego powietrza... 

 

    czytaj więcej