+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Sprężarki

Możemy zaoferować sprężarki dostosowane do zróżnicowanych oczekiwań klientów. Dotyczy to zarówno parametrów wydajnościowych sprężarek, konfiguracji z dodatkowym osprzętem oraz sprawności technicznej.

 

Przy wyborze dostawców urządzeń zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była elastyczna i spełniała wymagania niemalże każdego użytkownika sprężonego powietrza.

 

Urządzenia dobieramy pod oczekiwania, dbając o to aby nasze propozycje spełniały warunek najkorzystniejszego przełożenia techniki, energooszczędności i trwałości przy zachowaniu optymalnych cen. Zakres jest szeroki bo obejmuje spręzarki o mocy od 3 do 250 kW

 

Oferujemy sprężarki firm: ALUP KOMPRESSOREN, MARK, AIRPOL 

 

 

Są to sprężarki:  

 • śrubowe, 
 • tłokowe, 
 • wolnostojące, 
 • zabudowane z osuszaczami, 
 • na zbiornikach, 
 • w wersjach kompaktowych
 • olejowe i bezolejowe, 
 • z systemem odzysku ciepła,
 • wysokociśnieniowe,
 • nowe
 • używane

 

Urządzenia te przeznaczone  są przede wszystkim dla przemysłu ale także do mniejszych zakładów produkcyjnych i warsztatów.  

 

Wypożyczamy także sprężarki oraz sprzedajemy sprężone powietrze !

 

Odzyskiwanie energii ze sprężarek Energy Box.

 

 

Generalnie każdą naszą sprężarkę w zakresie mocy 11 - 250 kW możemy wyposażyć w system odzysku energii w postaci wymiennika woda - olej lub woda - woda.

 

Można odzyskać od 50 do 90 % energii w postaci gorącego powietrza lub gorącej wody bez obniżani parametrów wydajności sprężarki. 

 

Dzięki systemowi uzyskuje się znaczną redukcję kosztów wraz z szybkim zwrotem nakładów z inwestycji. 

 

Posiadamy narzędzia pomocnicze w postaci specjalnych symulatorów i kalkulatorów odzysku energii, dzięki czemu wyliczamy potencjalne oszczędności przy zastosowaniu Energy Box'a

 

Gorące powietrze - wyrzut powietrza za chodnicą sprężarki w celu ogrzewania hal produkcyjnych. Zazwyczaj objęte jest wyposażeniem sprężarkowni we właściwą wentylację.  

 

Jeżeli macie Państwo pytania proszę do nas zadzwonić lub napisać maila.

Możecie zostawić do siebie kontakt, odezwiemy się i wyjaśnimy szczegóły. 

 

 

 

Producenci:

 

 

Sprzedaż:

 

Alup Kompressoren

Przedsiębiorstwo Alup Kompressoren może pochwalić się ponad stuletnią tradycją w zakresie produkcji sprężarek powietrza. Opiera swoje działania na innowacyjnych programach projektowych, które pozwalają na dostosowanie sprzętu do różnych branż i działań. W ofercie marki Alup znajdują się między innymi modele śrubowe (4-15 bar) i tłokowe (10, 15, 35 bar). Spełniają normy jakości ISO 9001 i odznaczają się wyjątkową funkcjonalnością. Niezawodne mechanizmy gwarantują płynną pracę urządzenia, nawet przy intensywnej eksploatacji.

 

Mark

Firma Mark posiada ponad 60-letnie doświadczenie w zakresie technologii związanych ze sprężonym powietrzem. Dostarcza nowoczesne rozwiązania w zakresie urządzeń takich jak sprężarki tłokowe i śrubowe, osuszacze, filtry, a także akcesoria. W 1998 roku została włączona do cenionej grupy Atlas Copco. Od tego momentu widać wyraźną intensyfikację działań marki, która silnie nastawiła się na projektowanie oraz produkowanie nowoczesnych urządzeń. Wyroby tej marki odznaczają się nikłą awaryjnością i wysoką wydajnością.

 

Airpol

Firma Airpol Sp. z o.o. produkuje sprężarki śrubowe. Przedsiębiorstwo działa na polskim rynku od 1991 roku. Zatrudnia doświadczoną kadrę menadżerską, inżynierską i techniczną, która pracuje nad realizacją nowoczesnych projektów. Marka od 1998 roku pracuje na standardach jakości ISO przy wytwarzaniu sprężarek. Obecnie uchodzi za jednego z największych producentów tego rodzaju urządzeń. Wykonuje modele śrubowe, tłokowe, spiralne, a także o specjalnym przeznaczeniu. Przygotowuje urządzenia w oparciu o najnowsze standardy.

 

 

Serwis i naprawa:

 

Kaeser Kompressoren

Przedsiębiorstwo Kaeser Kompressoren cieszy się w Europie wysoką pozycją jako producent oraz oferent funkcjonalnych urządzeń w zakresie technologii sprężonego powietrza. Kompleksowa oferta producenta obejmuje rozwiązania do wytwarzania, uzdatniania oraz dystrybucji. Założenia marki Kaeser nakierowane są na zagwarantowanie ogólnej efektywności systemów. Producent przygotowuje między innymi sprężarki śrubowe, tłokowe oraz specjalistyczne modele dentystyczne. Stale udoskonala swoje wyroby, jednocześnie wprowadzając innowacyjne produkty.