+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Serwis sprężarek Boge

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów biznesowych, oferujemy profesjonalne naprawy i usuwanie wszelkiego rodzaju awarii kompresorów najpopularniejszych marek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wytwarzane użyciu tych urządzeń sprężone powietrze ma tak samo fundamentalne znaczenie dla zakładów przemysłowych, jak inne wykorzystywane na szeroką skalę zasoby. Nagła przerwa w jego dostawach przyczynić się może do kosztowych przestojów, dlatego gdy tylko stwierdzą Państwo oznaki uszkodzenia sprzętu, należy możliwie jak najszybciej wezwać specjalistyczny serwis sprężarek Boge.

Doświadczony serwis Boge – fachowe usługi o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu!

Dzięki rozbudowanej sieci współpracujących z nami mechaników, jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa zakładu niezależnie od jego lokalizacji – o ile tylko znajduje się on w Polsce. Na zgłoszenia awaryjne reagujemy błyskawicznie, a w razie niemożności przywrócenia urządzenia do pełnej sprawności na miejscu, dostarczamy zastępcze sprężarki na czas usunięcia awarii.

Oprócz napraw doraźnych, nasz serwis kompresorów Boge zajmuje się także profesjonalną konserwacją urządzeń uzdatniających sprężone powietrze, sprężarek śrubowych, a także całych systemów. We współpracy z Klientem opracowujemy szczegółowy harmonogram czynności wymaganych do zapewnienia optymalnej żywotności sprzętu, dzięki czemu unikną Państwo przedwczesnego zużycia jego komponentów i będą mogli produkować sprężone powietrze w wydajny sposób.

Dlaczego nasz serwis sprężarek marki Boge działa szybciej od konkurencji?

Powodów jest tak naprawdę kilka. Krótsze terminy realizacji usług w porównaniu do konkurencyjnych przedsiębiorstw jesteśmy w stanie zapewnić z uwagi na fakt, że dysponujemy świetnie zaopatrzonym magazynem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych – gdy inni dopiero czekają na dostawę od producenta, my już pracujemy. Możemy np. wysłać do Państwa specjalny kit serwisowy, a później zamontować go na miejscu, w zakładzie, a także - jako jedna z niewielu firm działających w branży - zapewnić naprawę osuszaczy chłodniczych i adsorpcyjnych oraz chłodnic. Dzięki temu, że wszystkie czynności serwisowe w odniesieniu do sprężarek Boge wykonujemy we własnym zakresie, nie musząc korzystać z firm zewnętrznych, czas oczekiwania na w pełni sprawne urządzenie znacznie się skraca.

Kolejnym powodem jest ogromne doświadczenie naszych pracowników pozwalające im usuwać nawet najbardziej złożone awarie stosunkowo szybko – procentuje tutaj gromadzona na przestrzeni lat wiedza specjalistyczna, czyli jedno z najcenniejszych “narzędzi”, którym może poszczycić się nasz mobilny serwis kompresorów Boge.

Zakres realizowanych usług

W ostatnich latach sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę i dzisiaj możemy Państwu zapewnić bardzo kompleksowy zakres usług, których jakość niczym nie ustępuje autoryzowanym serwisom Boge. Obejmuje on m.in. naprawy główne wraz z fachową regeneracją bloków sprężających, remonty całych instalacji wytwarzających sprężone powietrze, a także szeroki pakiet zadań diagnostycznych czy związanych ze wsparciem technicznym, doradztwem oraz pomiarami i audytami istniejących już sieci, a także projektowaniem nowych od A do Z.

Warto również podkreślić, że podejmujemy się napraw urządzeń starszych generacji – pracownicy naszego serwisu Boge chętnie udzielą Państwu informacji na temat przewidywanych kosztów ich regeneracji. Dzięki temu łatwiej zdecydują Państwo, czy opłacalny jest remont użytkowanych dotąd sprężarek, czy lepiej zakupić nowy sprzęt. W wielu przypadkach udaje nam się jednak dać kompresorom drugie życie - polecamy się z nami skontaktować, będziemy w stanie zaproponować rozwiązanie na miarę Państwa budżetu i oczekiwań!

Fachowy serwis kompresorów marki Boge udzielający gwarancji na części i usługi

Szczerość inżynierska to jedna z najważniejszych wartości, które wyznajemy prowadząc serwis sprężarek renomowanego producenta Boge. Bierzemy więc pełną odpowiedzialność za zrealizowane świadczenia i zamontowane części, a Państwo mogą spać spokojnie, wiedząc, że w razie jakichkolwiek problemów, które wystąpią podczas okresu gwarancyjnego, błyskawicznie zapewnimy bezpłatną pomoc techniczną.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług!