+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Serwis sprężarek Alup

Postaw na doświadczenie, rzetelność i specjalistyczną wiedzę techniczną pracowników naszej firmy! Dla naszych Klientów jesteśmy dostępny przez całą dobę – mobilny serwis sprężarek Alup prowadzony przez firmę Air Comp to gwarancja nie tylko błyskawicznej reakcji na zgłoszenie o usterce, lecz również profesjonalnego doradztwa i kompetentnego wsparcia technicznego na miejscu, w Państwa zakładzie.

Serwis sprężarek marki Alup działający w oparciu o zasady przejrzyste dla Klienta

W przeciwieństwie do konkurencyjnych przedsiębiorstw, bierzemy pełną odpowiedzialność za wszystkie wykonane usługi. I nie są to tylko puste słowa – u nas otrzymają Państwo prawnie wiążącą gwarancję na bezpieczne i wydajne działanie kompresora. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jeżeli w czasie jej obowiązywania ponownie wystąpią problemy, z którymi zgłosili się Państwo do naszego serwisu, naprawa sprężarki Alup wykonana zostanie bezpłatnie. Głęboko wierzymy, że wszystkie firmy w branży powinny działać w ten sposób, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie jest to powszechna praktyka.

Jeżeli naprawa będzie natomiast bardziej wymagająca i jej wykonanie od ręki będzie niemożliwe, otrzymają Państwo szczegółowy harmonogram zawierający informacje o wszystkich niezbędnych czynnościach potrzebnych do przywrócenia kompresora do pełnej sprawności wraz z dokładnym terminem ich wykonania. Na czas realizacji tych działań naprawczych wynajmiemy Państwu urządzenie o podobnych parametrach, co pozwoli ograniczyć czas przestoju do minimum.

Pełna obsługa serwisowa dla użytkowników sprężarek Alup

Główną wartością, którą wyznajemy w naszej firmie, jest szczerość inżynierska. Jeżeli więc przewidywalne koszty remontu urządzenia kompresorowego okażą się bardzo wysokie, nie będziemy Państwa przekonywać do skorzystania z usług naszego serwisu, lecz zaproponujemy zakup nowej sprężarki Alup, o ile tylko uznamy, że będzie to opłacalna inwestycja dla Państwa przedsiębiorstwa. Zależy nam bowiem na tym, aby Klienci nam ufali – tylko wówczas możliwe jest nawiązanie trwałej, korzystnej dla obu stron współpracy.

Atutem naszego serwisu jest ponadto szeroki zakres świadczonych usług. Jesteśmy bowiem w stanie krótkim czasie wykonać nie tylko standardowe naprawy główne i zregenerować bloki sprężające w kompresorach Alup, lecz również przeprowadzić kompleksowy przegląd techniczny czy wymienić wyeksploatowane elementy urządzenia na nowe, korzystając z własnego, dobrze zaopatrzonego magazynu oryginalnych części zamiennych.

Najwyższa jakość usług serwisowych

Jakość realizowanych przez nas usług w niczym nie ustępuje tej, którą szczycą się autoryzowane serwisy sprężarek Alup. Zdarza się nawet, że trafiają do nas urządzenia nieco starszej generacji, których w autoryzowanych serwisach już się nie naprawia lub podaje Klientom całkowicie zaporowe ceny, aby nakłonić ich do zakupu nowego, niekoniecznie lepszego kompresora. Warto wtedy zwrócić się do nas, możliwe że będziemy w stanie pomóc, a jeżeli faktycznie urządzenie nie będzie się już nadawało do naprawy, doradzimy jak zastąpić je możliwie jak najniższym kosztem, oczywiście przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Warto również podkreślić, że autoryzowane serwisy sprężarek Alup zamiast naprawiać, częściej sugerują wymianę poszczególnych komponentów instalacji pneumatycznych, takich jak między innymi osuszacze adsorpcyjne lub chłodnice. Lepiej więc zdać się na nas i nie tracić pieniędzy na zakup nowych urządzeń, gdy regeneracja tych obecnie zamontowanych wyjdzie dużo taniej.

Niedroga konserwacja sprężarek śrubowych, tłokowych, bezolejowych i systemów uzdatniania Alup

Korzystając z naszych usług, oszczędzają Państwo na długoterminowej eksploatacji swoich sprężarek marki Alup w dwójnasób:

  1. Regularnie wykonywane czynności konserwacyjne pozwalają uniknąć poważniejszych, a zarazem bardziej kosztownych awarii
  2. Za niewielką opłatą wykonujemy wszelkie niezbędne pomiary i audyty, a także weryfikujemy wydajność całej instalacji,

dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że urządzenia eksploatowane są w optymalny sposób, co ma bezpośrednie przełożenie na lepszy wynik finansowy generowany przez przedsiębiorstwo.

Zapraszamy serdecznie!