+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Serwis sprężarek Ceccato

Technika sprężonego powietrza i nawet najbardziej zaawansowane instalacje pneumatyczne nie mają przed nami tajemnic! Działając jako profesjonalny serwis Ceccato możemy Państwu zagwarantować kompleksowe usługi obejmujące naprawę oraz konserwację kompresorów i urządzeń przeznaczonych do uzdatniania powietrza, w tym oczywiście osuszaczy. W branży jesteśmy znani z tego, że błyskawicznie reagujemy na wszelkie zgłoszenia awaryjne i zapewniamy Klientom wsparcie techniczne na terenie całej Polski. Oprócz napraw i remontów głównych, zakres naszych świadczeń obejmuje ponadto regenerację sprzętu o szczególnie długim przebiegu, kompetentne doradztwo przy zakupie nowych sprężarek, a także wykonawstwo kompletnych sieci.

Serwis Ceccato na każde Państwa wezwanie – skutecznie skracamy czas przestojów!

Nie trzeba nikogo przekonywać, że każda minuta przestoju w dostawie tak ważnego w obecnych czasach medium roboczego, jakim jest sprężone powietrze, to ogromne koszty dla praktycznie każdego przedsiębiorstwa wykorzystującego w codziennej pracy przemysłowe instalacje pneumatyczne. Nasz mobilny serwis kompresorów Ceccato pozwala skrócić czas awarii do minimum, ponieważ od razu po otrzymaniu zgłoszenia o problemie z eksploatacją instalacji w Państwa przedsiębiorstwie, wysyłamy na miejsce doświadczony team mechaników.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie awarie da się usunąć na miejscu. Gwarantujemy więc Klientom AirComp możliwość skorzystania ze sprężarek zastępczych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia – zawsze gotowi, aby uchronić współpracujące z nami firmy przed utratą wypracowanej przewagi konkurencyjnej.

Co wyróżnia nasz serwis Ceccato na tle innych firm?

Przede wszystkim warto podkreślić, że nie mamy wąskiej specjalizacji i naprawiamy urządzenia techniki sprężonego powietrza praktycznie wszystkich producentów oferujących swój sprzęt na polskim rynku. Dysponujemy też bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem materiałów eksploatacyjnych i oryginalnych części zamiennych, więc jeżeli nie okaże się, że wystąpiła wyjątkowo niestandardowa awaria, będziemy mogli zabrać się do pracy od razu, bez potrzeby oczekiwania na dostawę od producenta.

Tym co wyróżnia nas spośród przedsiębiorstw oferujących zbliżony zakres usług, są ponadto niewygórowane ceny i uczciwość inżynierska. Na wszystkie zrealizowane przez nas serwis naprawy i inne świadczenia otrzymają Państwo u nas pisemną gwarancję: wiemy bowiem jak działać, aby za chwilę nie wystąpił ten sam problem.

Najwyższej jakości usługi serwisowe dla użytkowników kompresorów powietrza Ceccato

Specjalizujemy się nie tylko w diagnostyce i remontach modułów śrubowych, łącznie z wymianą łożysk czy innych elementów, lecz również w naprawach poszczególnych układów, w tym ssącego i elektrycznego, a także zaworów. Harmonogram wszelkich czynności konserwacyjnych wykonywanych przez nasz doświadczony serwis Ceccato opracowujemy w taki sposób, aby nie zaburzać rytmu pracy Państwa przedsiębiorstwa, a jednocześnie utrzymać optymalną wydajność sprężarek powietrza przez długie lata.

Nasz serwis kompresorów marki Ceccato to również właściwy adres, jeżeli w innych punktach spotkali się Państwo z odmową regeneracji starszych już urządzeń lub musieli Państwo z niej zrezygnować ze względu na zbyt wysokie koszty. Przyjrzymy się ponownie sprzętowi wcześniejszej generacji i wydamy opinię, czy warto jeszcze próbować dać mu drugie życie. Może się okazać, że zakup nowego urządzenia nie będzie wymagany jeszcze nawet przez kilka lat, a Państwo będą mogli w tym czasie zgromadzić środki na budowę znacznie lepiej zaopatrzonej kompresorowni - wtedy również warto skorzystać z naszych usług!

Fachowy serwis Ceccato – kompetentne doradztwo gwarantowane!

Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę z Klientami, dlatego zawsze służymy poradami w kwestii doboru samych urządzeń i pasującego osprzętu. Pomagamy w zapewnieniu bezawaryjnej eksploatacji sprężarek powietrza Ceccato – zwracamy uwagę na zagrożenia mogące wystąpić w trakcie obsługi i staramy się je zminimalizować lub całkowicie wykluczyć.

Zapraszamy do postawienia na rzetelny serwis Ceccato cieszący się zasłużoną renomą w całej Polsce!