+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Sprężarki używane

Kompresory powietrza znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, a także we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych. Nie muszą się już Państwo ograniczać jednak do tylko i wyłącznie nowych produktów – w naszym asortymencie bez trudu można znaleźć przetestowane sprężarki używane, których funkcjonalność praktycznie nie odbiega od nowych egzemplarzy.


Sprężarki używane – dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?


Główną zaletą tego rodzaju sprężarek jest oczywiście ich znacznie niższa cena w porównaniu z zakupem nowych urządzeń. Zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć choćby na zakup lepszego osprzętu (np. separatorów cyklonowych lub filtrów), dzięki czemu nasz kompresor może funkcjonować nawet lepiej niż całkowicie nowa maszyna, która pozbawiona jest dodatkowego wyposażenia.


Innym argumentem przemawiającym za wyborem naszych sprężarek używanych jest ich dostępność praktycznie od ręki. Na nowe urządzenia trzeba natomiast bardzo często trochę poczekać, więc jeżeli potrzebujemy np. kompresora zastępczego przeznaczonego do eksploatacji w czasie, gdy główne urządzenie jest serwisowane, to zakup maszyn używanych może się okazać bardzo dobrą i atrakcyjną finansowo opcją. Pozwala to bowiem uniknąć kosztownych przestojów w pracy zakładu.


Sprężarki używane od renomowanych producentów


W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone w warunkach roboczych urządzenia, które pozyskujemy od producentów gwarantujących jakość na najwyższym poziomie, są to między innymi:

  • Airpol
  • Mark
  • Alup Kompressoren

Posiadamy kompresory olejowe i bezolejowe, wyposażone w systemy odzysku ciepła, wysokociśnieniowe, zabudowane z osuszaczami, a także tłokowe i śrubowe – nie będą więc Państwo mieć jakiegokolwiek problemu ze znalezieniem odpowiedniego urządzenia do konkretnego zastosowania w przemyśle.


Profesjonalne doradztwo i serwisowanie


Bardzo chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniego urządzenia – nasz zespół doświadczonych ekspertów już czeka! Zapewniamy również kompleksowe wsparcie serwisowe. Zachęcamy do skorzystania z oferty!