+48 59 86 24 265

ul. Polna 1

84-300 Lębork

Serwis sprężarek śrubowych

AIR COMP - sprawdzeni od lat ! 

 

Na pierwszym planie stawiamy bezwzględną szczerość inżynierską, bo za wszystko co oferujemy ponosimy pełną odpowiedzialność.

 

Oferujemy pełną obsługę serwisową – naprawczą – remontową sprężarek wraz z osprzętem oraz całych systemów sprężonego powietrza. 

 

Posiadamy mobilny serwis doświadczonych mechaników obsługujących klientów w całej Polsce. Nasz mobilny serwis czynny przez 24h/dobę zapewni błyskawiczną reakcję na zgłoszenie awaryjne.

 

  • W czasie serwisu informujemy Cię o usterkach, które mogą pojawić się w wyniku niewłaściwej eksploatacji. Przedstawiamy też planowy harmonogram kolejnych serwisów lub czynności niezbędnych do dalszej pracy urzadzeń.

 

Udzielamy gwarancji na części i usługi.

 

Zakresem działań obejmujemy urządzenia niemal wszystkich producentów sprężarek i urządzeń uzdatniających sprężone powietrze dostępnych na polskim rynku.

 

 

 

Naprawiamy sprężarki:

 

Atlas Copco, Compair, Boge, Kaeser, Worthington, Alup, Gardner Denver, Almig, Mark, Ingersoll Rand, Demag, Wan, Airpress, Abac, Fiac, Atmos, Ceccato, Comprot, Demag, Bottarini, Fini, Airpol, Renner, EcoAir Walter, Ekomak, Stenhoj, inne...

 

Zazwyczaj są to urządzenia, których producenci odmawiają obsługi, lub użytkownicy nie podejmują się takich napraw ze względu na obawę o zawyżone koszty. 

 

My zapewniamy ten sam zakres usługi w zdecydowanie niższych cenach i przy zachowaniu  pełnego profesjonalizmu. Jakość wykonania i gwarancja w niczym nie ustępują autoryzowanym serwisom. 

 

Jako nieliczni na rynku zapewniamy serwis osuszaczy chłodniczych, adsorpcyjnych, chłodnic. 

 

Posiadamy rozbudowany magazyn materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych, dzięki czemu zapewniamy Państwu szybką i w pełni profesjonalną obsługę.  

 

 

 

SERWISUJEMY I REMONTUJEMY SPRĘŻARKI 

 

  • wykonujemy naprawy główne wraz z regeneracją bloków sprężających
  • zapewniamy szybki serwis i pomoc przy awariach!
  • dostarczamy sprężarki zastępcze na czas naprawy awarii czy wykonywanych remonów
  • wysyłamy i montujemy kity serwisowe i części zamienne
  • naprawiamy osuszacze i chłodnice
  • wykonujemy instalacje, pomiary i audyty sieci
  • wyposażamy zakłady w nowe urządzenia
  • zapewniamy rzetelność inżynierską
  • gwarantujemy korzystne ceny i oryginalne części

 

SOLIDNIE I BEZ RYZYKA!

  

ZAPYTAJ - SZYBKO ODPOWIEMY !

 

ZAMÓW - SZYBKO DOSTARCZYMY !

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

SPRAWDŹ NASZE CENY !